Stavební firma DESSO spol s r.o.

Stavební firma DESSO je ryze českou firmou a působí na trhu od roku 1993. Pracujeme  v oboru pozemního stavitelství, tj. výstavba bytů, rekonstrukce objektů, jako např. rodinných domků, nemocnic, škol apod. 

Realizujeme veškeré zakázky v oboru pozemních staveb. Máme zkušenosti jak s výstavbou  průmyslových objektů, tak s prodejními a skladovými halami.

Co vám nabízíme?

Našim zákazníkům se snažíme nabídnout komplexní služby: projektová příprava, inženýrská činnost, nabídky a rozpočty staveb, realizaci celé stavby na klíč, včetně možnosti zajištění financování.  

Po předání díla poskytujeme zákazníkům kvalitní záruku dle zákona. Případné zjištěné nedostatky jsou odstraňovány v dohodnutých termínech. Prioritou stavební firmy DESSO je však to, aby k podobným nedostatkům nedocházelo.

O každou zakázku stavební firmy svádějí někdy nelítostný boj, v němž často rozhoduje zejména cena. Jsou však zákazníci, kteří vedle ceny sledují i odbornou úroveň, vzdělanost, profesionalitu. A právě toto vám, mimo jiné, chce naše společnost nabídnout.

 

 

Kontakt